Ticari hayatımıza 2003 yılında başladık.

Koleksiyonla başlayan kristal aşkı, profesyonel faaliyetimiz oldu. Uzak Batı’dan (ABD, Brezilya, Meksika,vs), Uzakdoğu’ya (Çin, Endonezya,Hindistan, vs) yayılan geniş bir coğrafyadan ithal ettiğimiz kristaller ve bunlardan yapılan takı, aksesuar, vs. giibi ürünlerin toptan ve perakende satışına başladık. Kristallerin dünyasındaki yolculuğumuz bizi çok ilginç bir dünyanın keşfine yönlendirdi. Süs taşları ya da değerli taşlar olarak isimledireceğimiz minerallerin göz alıcı güzellikleri ve büyüleyici etkileri hakkında yaptığımız araştırmaları değişik medya kanalları aracılığıyla paylaştıkça, farklı bir sektörün oluşmasına da vesile olmuş olduk. Bugün ülke genelinde kristal ve mineral sevgisinin günden güne artması, bize kıvanç veriyor. Bir yandan da piyasada çokça bulunan boyalı, yapay, sıradan ürünlerin artışını görmek, aynı oranda kaygı verici gözüküyor.

Define firması olarak biz yıllarca her mecrada açıklayıcı, bilgilendirici ve örneklemeye dayalı eğitici bir sorumluluk anlayışı içerisinde, sektörümüzü domine etmeye gayret ettik ve ediyoruz. Müze/mağaza kavramını ortaya koyarak insanımıza en kaliteli ürünleri olabildiğince uygun fiyatlarla arzetmeye çalıştık.

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz site ile de GERÇEK, KALİTELİ ve HER BÜTÇEYE UYGUN ürünler sunarak, yurtiçinde ya da yurtdışında ürünlerimize ulaşmak isteyen dostlarımıza bir platform oluşturmak istedik.

Sitede bulamadığınız ama özellikle aradığınız ürünler için firmamızla direkt temasa geçmeniz durumunda, uygun bir çözüm üretme konusunda gerekeni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.